1 Mart 2015 Pazar

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak

Anket Doldur Para Kazan
Merhabalar bu yazımda size  evde boş zamanlarınızda internetten anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğim. Söz konusu olan yöntemle internetten para kazananların sayısı her geçen gün artmakta ve Türkiye'de 2014 yılında bu yöntem sayesinde binlerce insan internetten para kazanarak çok güzel kazançlar elde etmiştir.

Aslında çok eskiden beri kullanılmakta olan bu sistem sadece internet ortamına taşınmıştır. Muhtemelen  sokakta gezerken anket doldurmanız için ısrar eden kişiler raslamışsınızdır. Bu kişiler doldurttukları anket başına para kazanan kişilerdir. Fakat eğer dikkatinizi çektiyse bu kişilere günümüzde pek rastlayamaz olduk. Bunun nedeni ise internet kullanımının hızla yaygınlaşmasıyla artık internet ortamında yapılıyor olmasıdır.

Yani bu durumu kısaca özetleyecek olursak, artık anket yaptırmak isteyen şirketler bunu sokaklarda yaptırmak yerine internet ortamında yaptırmaktadırlar. Tabi anket doldurma işinin internet ortamına geçmesi hem anket şirketlerinin işine yaradı hem evde internetten para kazanmak isteyenlere yaradı. Bu duruma anket şirketlerinin açısından bakacak olursak eğer, çalıştırmış oldukları anketörlere verdikleri maaş, ssk, yol.. vb. masraflardan kurtulmuş oldular hem de yaptırmış oldukları anketlerin cevaplarını daha kısa sürede toparlama imkanı elde etmişlerdir. Anket dolduranların açısından bakacak olursak eğer, ekiden olduğu gibi sokak sokak insan aramak yerine evde yapabilmeleri ve doldurdukları her anket başına para kazanıyor olmalarıdır.

Konu hakkında size örnek vermek gerekirse; Türkiye'de hangi deterjanın daha çok satıldığını öğrenmek isteyen bir hijyenik firması, müşteri odaklı bir anket yaptırmaktadır. Bunun nedeni ise müşterilerin hangi beklenti içerisinde olduğunu öğrenmek ve bu beklentiye göre ürün piyasaya sürmek ve daha çok satılmasını sağlamaktır. Böylece anket yaptıran hijyenik firması piyasaya çıkardığı ürün sayesinde çok para kazanmaktadır. Bu tür anket yaptıran firmalar, anket şirketlerine çok yüklü ödeme yaparlar ve bu anket şirketleride anket dolduran kişilere ödeme yaparlar.

Ülkemizde bu sistem sayesinde binlerce kişi evde çalışarak internetten para kazanamaktadır. Eğer sizde bu sektöre adım atmak ve anket doldurarak internetten para kazanmak istiyorsanız, "Anket Listesi Kitabı" nı tavsiye ediyorum. Tavsiye ettiğim bu kitabın içerisinde 200 adet güvenilir ve zamanında ödeme yapan anket şirketlerinin listesini bulabileceğiniz gibi, bu sistem ile internetten nasıl para kazanabileceğinizi de A'dan Z'ye kadar öğrenebilirsiniz. "Anket Listesi Kitabı" nı incelemek için burayı tıklayınız.

Benzer Yazılar:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...