19 Mart 2015 Perşembe

Blog Açarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları/ Taktikleri

Blog Açarak Ayda 1500 TL Kazanmak Mümkün mü?

Merhaba sevgili evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com.tr takipçileri, sizler için hazırlamış olduğum bu makalemde "Ücretsiz blog  açarak internetten ayda 1500 TL kazanılır mı? Kazanılırsa, nasıl kazanılır?" gibi konularda internetten para kazanmak isteyen siz ziyaretçilerime bazı taktikler vereceğim. 

Blog Açarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları/ Taktikleri

Blog Açarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları
Daha önce bir çok makalemde internetten çeşitli para kazanma yolları ve para kazanma taktiklerini sizler ile paylaşmıştım. Bugün ise ortaya hiç bir sermaye koymadan ücretsiz blog açarak internetten para kazandıran yöntemlerden ve hangi taktiklerin izlenmesi gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunacağım.

Ücretsiz blog açarak internetten kazanç elde edebileceğimiz en güzel iki yöntem vardır. Bu yöntemleri ayrı ayrı uygulayabileceğimiz gibi aynı blog üzerinde ikisini uygulamakta mümkündür. Peki "Blog açarak internetten para kazanmanın yolları" nedir?

Yukarıda da bahsettiğim gibi blog açarak internetten para kazanmanın iki yolu vardır. Bunlardan bir "satış ortaklığı" yapmak diğeri ise "Adsense reklamları" almaktır. Üstelik aynı blog üzerinde ikisini birlikte uygulamak ve daha fazla kazanç elde etmek mümkün! Şimdi isterseniz satış ortaklığı ve Adsense hakkında sizleri kısaca bilgilendireyim ve nasıl yapılabileceği hakkında bazı taktikleri sizlere aktarayım.

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı için kısaca başkalarının ürünlerini internet üzerinden satarak komisyon kazanma işidir demek yanlış olmaz. Bu yöntemin en güzel tarafı yüksek oranlarda komisyon bulabiliyor olmaktır. Yani 100 Lira'ya satılan bir üründen 70 TL kazanılabilmektedir. Bu nedenle de dünyanın bir çok ülkesinde yıllardan beri kullanılan kök salmış bir meslek haline gelmiştir. Ülkemizde çok fazla bilinmemesine rağmen pek çok girişimci satış ortaklığı yaparak internetten para kazanmaktadır. Satış ortaklığını sizlere daha önce paylaşmış olduğum makalemde detaylıca ele alarak anlatmıştım. Daha fazla bilgi almak isterseniz buradaki makalemi okuyabilirsiniz.

Blog Açarak Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır?

Satış ortaklığı yapabilmek için öncelikle satış ortaklığı ağlarından birine üye olmak gerekir. Ama burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus üye olacağımız satış ortaklığı ağı, güvenilir ve zamanında ödememe yapıyor olmalıdır.  Bu nedenle üye olacağımız satış ortaklığı ağını iyi seçmeli ve iyi araştırmalıyız. Güvenilir ve zamanında ödeme yapan satış ortaklığı ağlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Satış ortaklığı ağlarından birine üye olduktan sonra, içerisinde bulunan ürünlerden satabileceğini düşündüğümüz bir ürün bulmaktır. Burada bulacağımız ürün ne kaliteli ise internetten elde edeceğimiz kazanç da o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenle ürün seçerken iyi analiz etmeli ve doğru ürünü bulmak gerekir. Ürün seçme kriterleri hakkında daha fazla bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doğru ürünü bulduktan sonra dikkat edilmesi gerek en önemli taktik ise ürün ile alakalı bir isim bulmaktan geçer. Çünkü burada bulacağımız isim, açmayı düşündüğümüz blogumuzun isimi olacağı için kaliteli isim bulmak bize internetten yüksek kazançlar getirecektir. Kelime analizi nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Not: Satış ortaklığı ile internetten nasıl para kazanılır? detaylı bir şekilde öğrenmek ve daha fazla taktik almak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğum işlemleri yaptıktan sonra artık geriye blogumuzu açmak ve içerisinde satmayı düşündüğümüz ürünün tanıtımlarını yapmaktır. Sizlere adsense hakkında da kısa bilgiler verdikten sonra ücretsiz nasıl blog açılır yer vereceğim. Bu nedenle makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Adsense Nedir?

Adsense, Google tarafında sunulan bir reklam ağıdır. Yani çalışacağımız şirket Google olacağı için burada oyunu onun kurallarına göre uygulamamız gerekir ve oyunu kuralına göre oynarsanız size yüksek kazançlar getirecek bir internetten para kazanma yoludur. Adsense hakkında sizlere daha önce paylaşmış olduğum makalemde detaylıca yer vermiştim. Daha fazla bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Adsense için size vereceğim en önemli taktik, üzerine makaleler yazabileceğiniz veya araştırma yapabileceğiniz bir konu belirlemeniz olacaktır. Bu belirleyeceğiniz konu satmak istediğiniz üründe olabilir. Zaten gerisi konu üzerine blog açmak ve içerisinde makaleler yayınlamaktan geçer.Tabi yukarıda bahsetmiş olduğum yöntemleri yapabilmek için blog açmamız gerekir ve blog üç beş cümleyle açıklanamayacağı için bu konu hakkında size en son bilgi vermeyi düşündüm. Bu nedenle daha fazla bilgi almanız için size "Blog Nedir? ve Blog Nasıl Açılır?" başlıklı makaleleri okumanızı tavsiye ederim.

Böylece "blog açarak internetten para kazanmanın yolları ve taktiklerini" sizlere aktarmış oldum. Şimdiden hepinize bol kazançlar.

Not: Adsense ile internetten nasıl para kazanılır öğrenmek ve daha fazla taktik almak için burayı tıklayınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...