6 Mart 2015 Cuma

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Blog Yazarak Para Kazanmak
Merhabalar, sizlere internetten para kazanma yolları hakkında bilgiler aktarmaya devam ediyorum. Daha önceki yazılarımda sizlere satış ortaklığı yaparak para kazanma, makale yazarak  para kazanmak, network marketing sistemiyle para kazanmak, anket doldurarak para kazanmak ve forex ile internetten para kazanmak hakkında bilgiler aktarmıştım. Bu gün ise yine internetten para kazanma yolları arasında masrafsız ve teknik bir bilgiye ihtiyaç duymadan para kazanabileceğiniz bir sistem olan blog yazarak internetten para kazanmak hakkında bilgiler vereceğim.

Evet arkadaşlar hiç bir sermayeye ve teknik bilgiye ihtiçaz duymadan evinizde çalışarak internetten para kazanmak mümkün. Peki bu nasıl mı olacak ? Eğer bu yazıyı sonuna kadar dikkatlice okursanız blog yazmak için gerekli alt yapıya sahip olacak ve hemen blog yazarak internetten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Blog nedir ve nasıl açılır öğrenmek için önce buradaki daha sonra ise buradaki makaleleri okumanızı tavsiye ederim.

Not: Blog açarak internetten para kazanma yollarını öğrenmek için burayı tıklayınız.

Evinizde Sadece Blog Yazarak İnternetten Para Kazanabilirsiniz !

Geçtiğimiz yıllarda hobi amaçlı olarak yapılan blog yazarlığı, son zamanlarda pek çok gazete ve ulusal kanalın yapmış olduğu açıklamayla internetten para kazanmak isteyenler için bir meslek haline gelmiş durumdadır. Bu nedenle bende bu makaleyi sizlerle paylaşmak istedim. Eğer sizde evde para kazanmak istiyorum diyorsanız blog yazarak kendinize düzenli bir kazanç kapısı açabilirsiniz.
Öncelikle blog yazarak internetten nasıl para kazanılacağından bahsetmeden önce size blog nedir açıklamak istiyorum.

Blog, kendi istediğiniz şeyleri istediğiniz şekilde yazabileceğiniz bir ağ günlüğüdür diyebileceğimiz bir web sitesidir. "Web" ve "log" kelimelerinin birleşmesiyle ortaya çıkan weblog kelimesinden türemiştir. kişilerin paylaşmak istedikleri herhangi bir şeyleri kendilerine özgü bir sayfa üzerinde, kendi yorumlarıyla yazmalarıdır. Yani bloglar aslında sitelerin kalbidir. 

Bloglar Neden Bu Kadar Önemlidir ?

Bloglar, ücretsiz ve basit oldukları için blog yazarları tarafından önemlidir. Çünkü internetin akıl almaz gücü sayesinde yazmış olduğunuz bir bloğu, bir günde binlerce insan okuyabilir ve bu sayede satış ortaklığı veren ürünleri tanıtarak ürün sahibi olmadan internetten satabilir veya bloğunuzda reklamlar yayınlayabilirsiniz. Yada her hangi bir ürün sahibi ürününü blog yazarak internet üzerinden tanıtımını yapabilir. Bu nedenle internetten para kazanma yolları arasında blog yazarak internetten para kazanma sistemi en çok tercih edilen bir kazanç kapısıdır. 

Kurmak istediğiniz bloğunuzda, magazin, spor, haber veya teknoloji gibi konularda kurabilir isterseniz de ilgi duyduğunuz bir konuda da yazabilirsiniz. Fakat bu konuda benim size tavsiyem ilgi duyduğunuz bir konuda blog yazmanızdır. Çünkü bloğunuza yazacağınız yazılarda sıkılmadan faaliyet göstermeniz böylelikle daha rahat olacaktır. Yazdıklarınız arama motorlarında çıktığında  göreceksiniz ki bloğunuza ziyaretçi akını olacaktır ve belli bir süre sonra otomatik bir şekilde para kazanmaya başlayacaksınız. Üstelik devamlı başında durmanıza bile gerek kalmadan gece uyurken bile sizin yerinize bloğunuz para kazanmaya devam edecektir.

Bütün bu bahsettiklerimin yanında popülerlik de bulunmaktadır. Blog siteleri diğer sitelerden farklı olması sebebi ile her gün güncellenmektedir. Bunu biraz açacak olursak eğer her gün en az bir konu ekleyin ve şu hatayı asla yapmayın. Yarın işim var konu ekleyeyim elimde iki konu var bugün ekleyeyim de yarım bir şey eklemem demeyin. Çünkü blog sitelerinin en önemli özelliği devamlı güncel olmalarıdır. Kısacası bir haftalık işi bir güne sığdırmayın. Blog sitelerin bu özelliğinin olması sebebiyle internet pazarlamacılarının en çok tercih ettiği bir sistemdir. Şunu da bilmenizi isterim ki, internet pazarlamacıların ilgi duydukları her alanda para var demektir.

Blog Nasıl Yazılır ? Ne Kadar Sürede, Ne Kadar Kazandır ?

Bu konuda kendinizi bir internet portalının editörü olarak düşünün. Bir kaç aylık çalışmadan sonra en azından size 1000 - 1500 TL kazandıracak bir bloğunuz olacaktır. Size en samimi duygularımla söylüyorum bahsetmiş olduğum bu kazanca ulaştıktan sonra emin olun işiniz gücünüz bu olacak. Buna emin olabilirsiniz. 

Elbet burada yani blog yazarken dikket edilmesi gereken hususlar vardır. Blog yazmak için seçmiş olduğunuz konu kazanacağının paranın miktarını belirlemede hayati önem taşır. Bu konuda profesyonel blogcu olan "GooMass" yazarları çok tecrübeliler ve çokta iyi kazanmaktadırlar. Hepsinden önemlisi blog yazarak internetten para kazanmak isteyenlere eğitim veriyor olmalarıdır. Buradan resmi web sitelerini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Eğer bu işe hata yapmadan profosyonelce başlamak istiyorsanız kesinlikle böyle bir yardım almanızı öneririm. Bir kaç aylık yolu, bir iki haftada hatta bir kaç günde ilerlemek varken deneme yanılma yoluyla öğrenmek pek akıllıca değil. Sonuçta blog yazarlığı sizin işiniz olacak. Her işe girerken sermaye yatırıldığı gibi bu işe girerkende kendinize bilgi yatırımı yapacaksınız ki, daha sonra bu bilgileri kısa sürede nakite çevirebilesiniz. "GooMass İnternetten Kazanma Kiti" nin resmi web sitesini ziyaret etmek için burayı tıklayınız.

Böylelikle blog yazarak internetten para kazanmak hakkında size aktaracağım bilgilerin sonuna gelmiş bulunmaktayım. Bir sonrakı internetten para kazanma yollarını anlattığımız yazımızda görüşmek dileğiyle hoşçakalın. Umarım herşey gönlünüzce olur. Bol kazançlar...

İnternetten para kazanabileceğiniz daha fazla seçenek için burayı tıklayınız.

Benzer Yazılar :


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...