23 Nisan 2015 Perşembe

Evde Blog Yazarlığı Yaparak İnternetten Para Kazanma

İnternetten Blog Yazarak Para Kazanma
Evde sermayesiz bir şekilde para kazanabileceğiniz blog yazarlığı, internetten para kazanma yolları arasında evde para kazanmak isteyenler tarafından tercih edilen para kazanma yollarından bir tanesidir. Eğer sizde kendinize evde internetten yapabileceğiniz sermayesiz  para kazanma yolları arıyorsanız blog yazarlığı yaparak internetten para kazanabilirsiniz.

Blog yazarlığı yaparak internetten para kazanmanın iki yolu vardır. Bu yollardan birini seçerek kazanç elde edebileceğiniz gibi ikisini aynı anda uygulayarak da evde internetten çok daha fazla para kazanabilirsiniz.Fakat bu işe yeni başlayacaksanız eğer benim size tavsiyem bu yollardan birini seçmeniz yönündedir. Dilerseniz sizi daha fazla bekletmeden bu yöntemle internetten para kazanmanın iki yolu neymiş açıklayayım.

1- Web Site Sahiplerine Makale Yazarak Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın bu yolu ile hangi konuda ve alanda olursa olsun yazmış olduğunuz makaleleri web site sahiplerine satarak anında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu yöntemde hangi konuda ve alanda makale yazdığınızın bir önemi yoktur. Kendinizi hangi konuda bilgili hissediyorsanız ya da hangi alanda araştırmayı seviyorsanız o konu veya alanda yazılar yazarak gelir sağlayabilirsiniz. 

 

Bu yöntem ile internetten para kazanmak için hiç bir sermayeye ihtiyaç duyulmaz. Forum siteleri aracılığı ile makale almak isteyen site sahiplerini çok rahat bulabileceğiniz gibi bazı web site sahipleri de kendi sitelerine yazarlar aramaktadır. Bu tarz sitelere de makaleler yazarak çok rahat bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Makale yazarak nasıl para kazanılacağı hakkında daha fazla bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2- Kendinize Ait Bir Web Sitesi Veya Blog Açarak Para Kazanma 

Makale yazarak kazanç elde edebileceğiniz bu yöntem, internetten para kazanma yolları arasında size tavsiye edeceğim en iyi yöntemdir. Çünkü bu yöntem ile daima kalıcı olarak kazanç sağlarsınız. Tek yapmanız gerek kendinize bir konu belirlemek ve belirlemiş olduğunuz konu hakında bir web sitesi veya ücretsiz blog açarak makale yazmaktır. Yazmış olduğunuz makaleler sayesinde belirli bir süre sonra siteniz Google tarafından değerli hale gelir ve yine Google Adsense aracılığı sayesinde sitenize reklam alarak sitenize gelen ziyaretçilerin tıklaması ile gelir elde edebilir veya sitenizde başkalarına reklam alanı kiralayarak aylık düzenli bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğum bu seçenekler dışında satış ortaklığı ağlarına üye olabilir ve sitenizin konusu ile alakalı ürünler bularak satış ortaklığı da yapabilirsiniz. Satış ortaklığı ağlarından seçmiş olduğunuz ürünler sizin siteniz aracılığı ile satıldığında sizde çok yüksek oranlarda kazanç sağlarsınız. 

Blog yazarak nasıl para kazanılacağı hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.

Evde para kazanmak isteyen sizlere vereceğim bilgiler bu günlük bu kadar, internetten para kazanma konusunda ve internetten para kazanma yolları hakkında paylaşacağım bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle bol kazançlar..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...