22 Ekim 2015 Perşembe

Evde İnternetten Yapılabilecek İşler

Merhaba sevgili ziyaretçim;

Sizler ile paylaşmış olduğum pek çok makalemde internetten yapılabilecek bir çok iş imkanından bahsetmiştim. Bu gün kü makalemizde yine evde internetten yapılabilecek işler hakkında bazı bilgileri sizlerle paylaşıp, internetten para kazanma isteği olanlara bazı tavsiyelerde bulunacağım. Bu nedenle amacınız internetten para kazanmak ise bu sayfada yazılanları beş dakikanızı ayırarak okumanızı tavsiye ediyorum.


Evde Çalışarak İnternetten Yapılabilecek İşler Nedir?

Evde İnternetten Yapılabilecek İşler
Aslında sizlere internetten para kazanmak için kullanılan bir çok yöntemden bahsedebilirim. Fakat söz konusu olan bu internetten para kazanma yollarının bir çoğu sadece zaman kaybettirmekten başka bir işe yaramadığı ve getirisinin çok az olması nedeniyle bugün burada sizlere internetten yüksek kazançlar sağlayabileceğiniz para kazanma yollarından bahsedeceğim.

Günümüzde internetten para kazanmak için tercih edelen yöntemlerin başında satış ortaklığı sistemi gelmektedir. Zaten satış ortaklığı sistemi hakkında sizlere önceki yazılarımda detaylıca bahsetmiştim. Ama kısaca satış ortaklığını açıklayacak olursak eğer; başkalarının ürünlerini ortaya sermaye koymadan internet üzerinden pazarlayarak komisyon kazanma işidir demek yanlış olmaz. Satış ortaklığı hakkında daha fazla bilgi almak isteseniz buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

Uzmanlar İnternetten Para Kazanma Sırlarını Açıkladı! Öğrenmek İçin Tıklayınız.

Satış ortaklığı sistemin evde internetten yapılabilecek işlerin başında gelmesinin sebebi ise yüksek kazançlar sağlanması ve çalışma saatlerini kendimizin belirliyor olması, satış ortaklığı sistemini internetten yapılabilecek en kazançlı iş yapmaktadır. Yani sabah erken kalmak ve işe geç kaldım gibi bir sıkıntımız yok. İstediğimiz saat istediğimiz yerden yapılabilmektedir. İhtiyacımız olan bir bilgisayar ve internet bağlantısı. Bu iki imkana sahipsek satış ortaklığı sistemini kullanarak internetten para kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı ile internetten nasıl para kazanılır öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Not: Satış ortaklığı nasıl yapılır? Taktikler almak için burayı tıklayınız.

Blog Yazarlığı Yaparak Her Ay Düzenli Olarak 3 - 5 BİN TL Kazanın !

Blog Yazan Kazanır
Satış ortaklığı sisteminden sonra internetten yapılabilecek iş olarak en çok tercih edilen yöntem güncel blog yazarlığıdır. Paylaşmış olduğum önceki yazılarımda sizlere blogun ne olduğunu detaylı bir şekilde açıklamıştım. Blog hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Satış ortaklığı sisteminden sonra, blog yazarlığının en çok tercih edilmesinin nedeni ise Google Adsense ve satış ortaklığı sistemini beraber uygulanabiliyor olmasıdır.Yani güncel blog yazarlığı yaparak hem satış ortaklığı yapabiliyoruz hemde blogumuzda reklam yayınlayarak internetten para kazanabiliyoruz. Böylece iki türlü internetten kazanç elde etme imkanı sağlıyoruz. Sizler ile daha önce paylaşmış olduğum makalemde nasıl blog açabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatmıştım, "blog nasıl açılır" öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Google Adsense Blog Yazarlarının Yüzünü Güldürüyor !

Günümüzde blog yazarlarının internetten para kazanmak için en çok tercih ettiği yöntem reklam yayınlamak yani"Google Adsense" sistemini uygulamaktır. Zaten adsense hakkında sizlere detaylı bir paylaşım yapmıştım. Dilerseniz burayı tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diyelim ki, zayıflama üzerine güncel bir blog açtınız ve içerisinde nasıl kilo verilebileceğinden ve buna benzer konularda özgün içerikler yazdınız. Günlük güzelde ziyaretçi kapasiteniz var. Bu durumda açmış olduğunuz blogunuzda hem Google reklamları yayınlayabilir hemde satış ortaklığı yaparak zayıflama aletleri veya ürünleri pazarlayabilirsiniz.

Bu durumda kurmuş olduğunuz blogunuzda reklam yayınlayabilmek için, Google tarafından internetten para kazanmak isteyenlere sunulan Adsense servisine başvuru yapıyorsunuz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size verilen reklam kodlarını blogunuzun neresinde reklam yayınlamak istiyorsanız oraya yerleştirerek "Google Adsese" ile internetten para kazanma sektörüne adım atmış olacaksınız.

Not: Google Adsense ile internetten nasıl para kazanılır videolu derslerden öğrenmek için burayı tıklayınız.

3 yorum:

 1. Bende kazanmak istiyorum. nasıl üye olabilirim?

  YanıtlaSil
 2. selam internetten para kazanmak icin
  neler yapmak gerekir.
  kendimi gelistirmek icin ne türlü dersler almam gerekir
  bu konuda bilgisi olan varmi?
  teseklürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Eker Önder;

   İnternetten para kazanabilmek için öncelikle internetten para kazanma yolları arasından kendimize uygun olduğunu düşündüğümüz yöntemlerden birini veya bir kaçını seçmemiz gerekir. Zaten yukarıda paylaşmış olduğum makalemde internet üzerinden yapabileceğiniz işlerden bahsetmekteyim.

   Eğer benden internet üzerinden yapılabilecek en kazançlı işin hangisi olduğu yönünde tavsiye istiyorsanız da bahsetmiş olduğum işler arasından satış ortaklığı sistemi internet üzerinden yapılabilecek en kazançlı iştir.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...