8 Ekim 2015 Perşembe

İnternetten Adsense İle Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanmanın Taktikleri

İnternetten Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?
Merhaba sevgili ziyaretçim, sizler ile bir önceki paylaşmış olduğum makalemde satış ortaklığı ile internetten nasıl para kazanılır? Ne gibi taktikler izlemek gerekir detaylı bir şekilde anlatmıştım. Bu gün de yine sizlere bazı taktikler vererek "internetten nasıl para kazanılır?" bahsedeceğim. Fakat bu sefer sizlere internetten para kazanma yolları arasından tavsiye edeceğim yöntem satış ortaklığı değil "Google Adsense" dir.

İnternetten para kazanma yollarını hakkında araştırma yaptığınıza göre mutlaka duymuşsunuzdur Adsense'yi! Adsense; Google tarafından insanlara sunulmuş bir maden bana göre, çünkü çalışacağımız firma dünyanın en sağlam firması. Bu nedenle bana göre bu fırsattan faydalanmamak aptallık olur. Sizler için hazırlamış olduğum "Adsense Nedir? ve Adsense Nasıl Çalışır?" başlıklı makalelerimi okuyarak adsense hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzmanlar İnternetten Para Kazanmanın Sırrını Açıkladı ! 
Öğrenmek için Tıklayınız.

Not: Makaleleri okumak için başlıkların üzerine tıklayabilirsiniz.

Ancak ben yinede adsense hakkında kısa bilgiler vererek nasıl çalıştığı hakkında  sizleri bilgilendirmek istiyorum. Adsense'yi tanımlaya bileceğimiz en kısa kavram kurmuş olduğumuz blog veya web sitesinden reklam gelirleri elde etme yöntemidir demek yanlış olmaz. Yani burada kurmuş olduğumuz blog veya web sitesi ne kadar kaliteli ve iyi ise adsense ile internetten elde edeceğimiz kazançta o kadar iyi olacaktır.

Kısacası adsense ile internetten para kazanmak istiyorsak eğer ilk altın kural yani ilk taktik oyunu kuralına göre oynamak! Çünkü dünyanın en büyük arama motoru Google ile çalışacağımız için oyunu onun kriterlerine göre oynamamız gerekir. Aksi takdir de internetten para kazanmak isteyen kullanıcı için sadece hayal olarak kalır.

Oyunu Kuralına Göre Oynamak İlk Altın Kural!

Tabi iyi ve kaliteli bir blog veya web sitesi oluşturabilmek için en önemli taktik ise üzerine makaleler yazabileceğimiz kaliteli bir konu bulmaktan geçer. Dolayısıyla kaliteli bir konu bularak kuracağınız bir blog size her ay düşündüğünüzden çok fazla kazanç getirebilir. Bu nedenle size iyi bir kelime analizi yapmanızı öneririm. Kelime analizi hangi kriterlere göre nasıl yapılır öğrenmek için burayı tıklayınız.

Adsense İle İnternetten Para Kazanmanın Taktikleri
Belirlemiş olduğumuz kriterlere göre analizimizi yaptıktan sonra hayati önem taşıyan ve dikkat edilmesi gereken en önemli taktik ise; belirlemiş olduğumuz konu ile özleşen(blogumuzu tanımlayan) isim bulmaktır. Bu çok önemli bir taktiktir çünkü burada belirleyeceğimiz isim bizim sanal dükkanımızın ismi olacak ve aynı zamanda internetten para kazanma ile kazanamama arasındaki köprüyü belirler. Ne kadar kaliteli bir isim bulur isek internetten o kadar çok kazanç elde ederiz.

Sizlere yukarıda vermiş olduğum taktiklerin hepsini uyguladık para kazanmış olduk mu? Tabi hayır! Yukarıda bahsetmiş olduğum taktikler öne hazırlıktı ve bizim internetten para kazanmak için nasıl bir yol çizerek ilerleyeceğimizi belirleyen önemli hususlardı. Şimdi burada size vereceğim taktik, biraz sabır gerektiren ancak uygulandığı zaman kesin sonuç getiren bir yöntemdir. Eğer sabırla uygularsanız sonunda daima kazanan siz olursunuz.

Burada sabırdan kastım internetten para kazanma sektörü bugün başla yarın para kazan mantığında işleyen bir sektör olmadığındandır.  Ama sabırlı olur ve oyunu kuralına göre oynarsanız daima olarak siz kazanırsınız.

Bildiğiniz gibi internet ortamında milyonlarca web sitesi ve blog var, peki insanlar bu kadar çok web sitesi ve blog varken bizim kurmuş olduğumuz blog veya web sitesini nasıl bulacak, biz nasıl para kazanacağız? İşte burada sorulması gereken asıl soru  budur! Yani en önemli taktik blogumuzda veya web sitemizde özgün makaleler yazmaktan geçer. Böylece dünyanın en büyük arama motoru Google için farklı bir kaynak olarak insanların web sitenize veya blogunuza gelmesini sağlarsınız. Burada yazacağınız yazılar ne kaliteli ve iyi ise o kadar çok internet kullanıcısı web sitenizi veya blogunuzu ziyaret eder. Unutmayın ki ne kadar çok ziyaretçi gelirse o kadar çok kazanç elde edilir.

Mesela ben sizlere kendimden örnek vermek isterim. Çünkü şuan okumakta olduğunuz makale tamamen benim internetten para kazanma tecrübelerime dayanarak  sizlere faydalı bilgiler vermek ve bütün bunların yanında bir nevi de internetten kazanç elde edebilmek için kaleme alarak paylaştığım bir yazıdır ve umarım sizin için faydalı olmuştur.

Ayrıca yukarıda bahsetmiş olduğum bilgilere ilave olarak blog veya web sitesi açarak internetten adsense ve satış ortaklığı sistemini uygulayabilir ve iki kat daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Zaten sizler ile paylaşmış olduğum bir önceki makalemde satış ortaklığı yapılırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda taktikleri paylaşmıştım. Makaleyi okumak ve taktikleri öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Not: İnternetten adsense ile nasıl para kazanılır öğrenmek ve daha fazla taktikleri "Adsense Canavarı" isimli online videolu eğitim setine sahip olarak öğrenebilirsiniz.

3 yorum:

 1. www.sarkisozlerimiz.net adense alabılırmı bu sıte acaba

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsense reklamlarını adult içeriği dışındaki bütün web siteleri yayınlayabilir. Günlük güzel hit alıyorsanız ve içeriğiniz adult değil ise https://www.google.com/adsense/login/tr/?hl=tr adresiniz ziyaret ederek başvuru yapmanızı tavsiye ederim.

   Sil
 2. Http://www.tamsohbet.com adsense banli gorunuyor reklam alma sansim varmi acaba ?

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...