3 Mart 2015 Salı

Network Marketing Sistemiyle İnternetten Para Kazanmak

Network Marketing
İnternetten para kazanma yolları arasından sizler daha önceki yazılarımızda satış ortaklığı yaparak internetten para kazanma, anket doldurarak internetten para kazanma ve makale yazarak internetten para kazanma konularında bilgiler aktarmıştım. Bugün ise size internetten para kazanma yolları arasında çok  büyük bir kazanç sistemi olan network marketing hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Umarım sizin için faydalı bilgiler olur.

Network Marketing Nedir ?

Network marketing, pek çok firmanın kendisine özel müşteri ve çalışan kitlesi oluşturmak amacıyla benimsenmiş bir kazanç sistemidir. Bu sistem kazandır ve kazan mantığında kurulmuştur. Pek çok kişi bu sistem sayesinde düzenli bir gelir elde etmişlerdir. Hatta network marketing sistemi için internetten para kazanmak isteyenlerin ilk başvurduğu yollardan birtanesidir diyebilirim.

Yani internetten para kazanma yolları ile alakalı hangi yazıyı okursanız okuyun mutlaka network marketing sisteminin karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Network marketing sistemi ile çalışan firmalar, kendi kazançlarına üyelerini ortak etmektedirler. Buna karşılık olarak da üyeler daha fazla üye bularak ve daha fazla şatış yaparak bu sistemle çalışan firmaların daha fazla satış yapmalarını sağlamaktadır ve böylece firma ile üyeler arasında bir kazanç birlikteliği oluşmaktadır.

İlerleyen yazılarımda sizler network marketing hakkında daha detaylı bilgiler verilecektir. Bloguma ücretsiz obone olarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Şimdi biraz network marketing sisteminin olumlu ve olumsuz yanlarına bakalım.

Olumlu Yanları :

1- Network marketing sisteminin en olumlu yönü her kesime hitap etmesidir. Ev hanımlarından öğrencilere, mermurlara kadar hatta emekliler bile bu sistem sayesinde internetten para kazanmaktadır.

2- Çalışmakta olduğunuz mevcut işinize engel değildir. Network marketing sistemi sayesinde boş zamanlarınızı değerlendirerek düzenli bir ek gelir elde edebilirsiniz.

3- Network marketing sistemi ile internetten para kazanmak için bir web sitenizin olmasına gerek yoktur.

4- Zaman geçtikçe sosyalleşerek geniş bir çevreye sahip olursunuz.

Olumsuz Yanları :

1-  Pek çok network marketing firmasından para kazanmak için internette değil normalde de çalışmanız gerekir.

2- Aynı şekilde yine pek çok netwotk marketing firmasında internetin sunmuş olduğu imkanlardan faydalanamayabilirsiniz.

3- Sürekli insanlarla iletişim halinde olabilir hatta ürün satmak için kapı kapı dolaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğum olumsuz yanlar her network marketing firması için geçerli değildir. Fakat genel olarak pek çok network marketing firmasında görülen olumsuzluklar bunlardır.

Network Marketing Sistemi İçin Sermaye Gerekli midir ?

Bu konuda size şunu söylemeliyim ki; bazı network marketing firmalarına üye olurken ürün alma şartı olduğu için belirli bir ücret ödemek gerekmektedir. Fakat bazı firmalar ise ürün alma şartı koymadığı için ücret talep edilmemektedir. Ama burada önemli olan şey üyeliğin ücretli veya ücretsiz olmasından ziyade size nasıl bir kazanç planı sunduğudur.

Bu nedenle eğer internetten para kazanmak için network marketing sistemini seçecekseniz mutkala size sunmuş olduğu avantajları göz önüne alarak girin ve size sunmuş olduğu imkanlar güzelse üyeliğinin ücretli veya ücretsiz olması çok önemli değildir. Çünkü eğer size sunmuş olduğu imkanlar güzelse emin olun network marketing sistemi ile sermaye olarak gördüğünüz üyelik ücretini kısa zamanda geri kazanırsınız.

Network marketing sistemi hakkında umarım size faydalı bilgiler verebilmişimdir. İnternetten para kazanma yollarını anlatacağım bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle hoşçakalım. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Şimdiden bol kazançlar..

Benzer Yazılar :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...