14 Mart 2015 Cumartesi

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış Ortaklığı Nedir?
Merheba sevgili ziyaretçim sizler ile paylaşacağım bu günkü makalemde  internetten para kazanmak için en çok tercih edilen yöntem nedir? İnternetten yüksek kazanç elde etmenin taktikleri nedir? Gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağım.
Öncelikle bilmenizi isterim ki internetten para kazanmak için en çok tercih edilen yöntem satış ortaklığı sistemidir.  Bunu sizlere en baştan belirterek ilk sorumuzun cevabını sizlere vereyim.  Belki aranızda satış ortaklığı sistemini ilk defa duyanlar şimdi, "kardeşim tamam internetten para kazanmak için en çok tercih edilen yöntem satış ortaklığı da, satış ortaklığı nedir?" diyebilir.

Uzmanlar İnternetten Para Kazanmanın Sırrını Açıkladı ! 
Öğrenmek için Tıklayınız.

Not: Eğer "satış ortaklığı nedir?" biliyorsanız, satış ortaklığı sistemi ile yüksek kazanç elde etmenin taktiklerini öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

 SATIŞ ORTAKLIĞI NEDİR?


Evet; sizlere internetten para kazanmak için en çok tercih edilen yöntem satış ortaklığı sistemi dedik, ama nedir bu satış ortaklığı sistemi?

Sizlere en basit şekilde "satış ortaklığı nedir?"  anlatmak gerekirse, pazarlama işidir demek yanlış olmaz. Nasıl bir pazarlama işi olduğu konusunda da istediğimiz her şeyi satabileceğimizi söyleyebilirim. Bunu makalemin ilerleyen satırlarında sizlere örnekler vererek daha iyi anlamanıza yardımcı olacağım. 

Satış ortaklığı sisteminin nasıl bir iş olduğunu sizlere açıklamak için verilebilecek en iyi örneğin şu olabileceğini düşünüyorum. Yolda yürürken, kahvede veya cafe de otururken size parfüm satmak isteyen kişilere denk gelmişsinizdir mutlaka! ve size parfüm satmak isteyen bu kişiler sattıkları her ürün başına komisyon alarak para kazanmaktadır. Yani satış ortaklığı sistemi de aracılık yaparak komisyon kazanma işidir.
 Aradaki tek fark, birinin yani satış ortaklığı sistemin internet üzerinden yapılabiliyor ve yüksek kazançlar elde edilebiliyor olmasıdır.  Bu nedenle de zaten dünyanın pek çok ülkesinde internetten para kazanmak için en çok tercih edilen yöntemdir. Hatta bazı ülkelerde kök salmış bir meslek grubu haline gelmiştir.

Satış Ortaklığı Sistemi İle İnternetten Ne Kadar Kazanç Elde Edebiliriz.

Aslında size bu konuda ne bir rakam söylemek yanlış bu olur. Çünkü sattığımız her ürün başına para kazanacağımız için ne kadar çok ürün satarsak internetten o kadar çok kazanç elde edebiliriz. Yani ne kadar çok ürün satarsak o kadar çok kazanç elde edilir. Tabi bunu da yapmak tamamen size kalmış bir şey. 

Size şunu da belirtmek isterim ki; günde internet üzerinden satacağınız bir tane dijital ürün ile ayda 900 TL, 1000 TL gibi meblağlar en kötü şartlarda elde edilebilir. Size vermiş olduğum bu örnek tamamen günde yapacağınız bir satış üzerinden, siz daha fazla çalışır ve daha fazla emek verirseniz 2, 3, ..., 5 satış yapar 1000 TL değil de ayda 3000 Lira 5000 Lira kazanç elde edersiniz.

Kısacası satış ortaklığı sistemi ile ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı olduğu için kesin şu kadar kazanç elde edersiniz demek mümkün değil. 

Not: "Satış ortaklığı nasıl yapılır?" öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...