26 Mart 2015 Perşembe

İnternetten Para Kazanma Ders 3 : Ürün Seçimi

Ürün Seçme Kriterleri
Merhaba arkadaşlar sizlere internetten para kazanma yollarını ve bu yollarla internetten nasıl para kazanabileceğiniz anlatmaya devam ediyoruz. Önceki yazılarımızda sizlere satış ortaklığı ve affiliate networkleri(satış ortaklığı ağları) hakkında detaylıca bilgiler vermiştim. Bu günkü internetten para kazanma dersimizde ise satış ortağı olacağınız ürünü nasıl seçeceğiniz ve ürün seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bilgiler vereceğim.

Sizlere internetten para kazanmak için en iyi yöntemin satış ortaklığı olduğundan bahsetmiştim. Tabi bir ürüne satış ortağı olabilmek için ortada bir ürünün olması gerekir. Telaşlanmayın hemen çok sayıda ve farklı alanlarda ürünler bulmak mevcut. Fakat  "iyi satılan ürün, hangi ürün daha iyi satılır?" gibi sorular aklınıza gelebilir. Bu durumu kısaca özetleyecek olursak bu soruların cevabı karşımıza ürün seçme kriterlerini getirir.  İşte tam da bu nedenle, eğer internetten para kazanma gibi bir düşünceniz varsa bu yazıyı sonuna kadar mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Uzmanlar İnternetten Para Kazanmanın Sırrını Açıkladı ! 
Öğrenmek için Tıklayınız.

Ürün Seçme Kriterleri

Ürün seçme kriterleri hakkında size verilebilecek en iyi bilgi, satış ortaklığını yapmak istediğiniz ürünü aşağıda vereceğim kriterlere göre belirlemeniz olacaktır.

1. Fiyat ve Komisyon
2. Satış Grafikleri
3. Ürünün Satış Sayfasının İncelenmesi
     - Göze hoş gelmeli
     - Çok karışık olmamalı
     - İmla ve yazım kurallarına dikkat edilmiş olmalı
     - Profesyonel görünmeli
4- Ürünün Satış Alanı (Dar-Geniş)
5- Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar
6- Video ve Satış Sayfası İlişkisi

Eğer internetten para kazanma yolları arasından satış ortaklığı yapmak ve internetten gerçek anlamda para kazanmak istiyorsanız yukarıda bahsetmiş olduğum kriterlere göre ürün seçimi yapmalısınız. Çünkü bu kriterlere uyan her ürün mutlaka çok satan ve size internetten gerçekten para kazandıracak ürünlerdir. Böylelikle ürün seçimi dersimizi de burada sonlandırıyor ve bir sonraki internetten para kazanma dersimizde  görüşürüz diyorum. Bol kazançlar...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...