29 Nisan 2015 Çarşamba

Evde İnternetten Çok Para Kazanmanın Yolu

Evde İnternetten Çok Para Kazanma
Merheba arkadaşlar sizlere bu makalemde "internetten nasıl çok para kazanılır?" ve internetten para kazanma yolları arasında "hangi yöntem çok kazandırır?" gibi soruların cevaplarını vereceğim.

Ama bu soruların cevaplarını vermeden önce size şöyle bir soru sormak istiyorum. İnternetten para kazanmak için "sermayenizi mi?" yoksa "emeğinizi  mi?" ortaya koyacaksınız. Eğer size sormuş olduğum bu soruya cevabınız "sermayemi ortaya koyacağım" ise size daha önce paylaşmış olduğum "Forex İle İnternetten Para Kazanmak" başlıklı makalemi okumanızı tavsiye ediyorum.

Ama "benim ortaya koyacak sermayem yok, ben ne yapacaksam emeğimle yapacağım" diyorsanız o zaman bu paylaşmış olduğum makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de bir çok insan internetten para kazanmak istemektedir. Ancak bunu başaranların sayısı oldukça azdır ve kazanların bir çoğu da az kazandıkları için internetten para kazanma olayına pek sıcak bakmamaktadırlar. Bunun başlıca nedeni ise insanların internetten para kazanma yolları arasından yanlış yöntemleri seçmesi ve  kullanmasıdır. Bir çok insan çok para kazanmak ümidiyle çıktıkları bu yolda yaptıkları bu hatadan dolayı bekledikleri gibi sonuç alamadıkları için pes ederek vazgeçmektedir.

İşte sizinde bu tür hataya düşmememiz için ve gerçekten internetten para kazanmanızı istediğim için size burada doğru yöntemin hangisi olduğunu açıklayacağım.

Peki İnternetten Çok Para Kazanmanın Yolu Nedir?


Aslında bu konuda sayılabilecek bir çok yöntem bulunmaktadır. Ama ben size dünyada ve ülkemizde en çok kazandıran yöntem olan satış ortaklığı sistemini anlatacağım.

Satış Ortaklığı Nedir?

Satış ortaklığı sistemini; sizlere "Satış Ortaklığı Nedir?" başlıklı makalemizde detaylıca açıklamıştım aslında dilerseniz üzerine tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ama ben size yine kısaca açıklayayım.

Satış ortaklığı; internet üzerinden satışa sunulan dijital ve fiziksel ürünlerin satışına aracılık yaparak komisyon kazanma işidir. Bu durum aslında eskiden yapılmakta olan komisyonculukla aynı anlamı taşımaktadır. Satış ortaklığı;

Satış ortaklığı ağları; ürün sahibi ile satış ortaklarını buluşturan ve kazanılan komisyonların dağılımını sağlayan platformdur.

Ürün sahibi; satış ortağı olacağımız ürünün sahibidir. Ürünle alakalı her türlü sorumluluk ürün sahibine aittir.

Satış ortağı(yani siz); satış ortaklığı sistemi satılan ürünlere satış ortağı olup, ürünlerin satılmasına aracılık eden ve bunun karşılığında da ürün sahibinden belirli miktarlarda (genelde %40 ile %70) komisyon kazanan kişidir.

Alıcı; tabi ki herkesin para kazanabilmesi için ortada bir alıcı olması gerekir,  satış ortağı olduğumuz ürünü satın alan kişidir.

Yukarıda bahsetmiş olduğum dört ana grup satış ortaklığının temelini oluşturmaktadır. İsterseniz size bunları birleştirerek açıklayayım.

Ürün sahibi ürününü satış ortaklığı ağına  ekler. Satış ortakları bu ürünlere satış ortağı olur ve çeşitli yöntemler kullanarak satılmasını sağlar yani aracılık eder. Alıcı ürünü alır ve ürün sahibi ürününü satar, satış ortağı da aracılık ederek komisyon kazanır.

Satış Ortaklığı ile Ne kadar Kazanç Elde Edilir?


Aslında buna net bir şey söylemek yanlış olur çünkü bu tamamen sizin çalışma performansınıza bağlı olarak değişmektedir. Bu sistemle ayda 1000 lira kazananda vardır, ayda 5000 lira kazannada vardır. Yani ne kadar iyi ve düzenli çalışırsanız internetten o kadar çok para kazanırsınız.

Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır? Bu Konuda Eğitim Almak Gerekir mi?


Satış ortaklığını yapmanında iki yolu vardır. Bunlardan birincisi "sermayeli"  diğeri ise "sermayesiz" yani ortaya "emek" koyularak yapılmaktadır. Bu iki konuyu "Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır?" başlıklı makalemde detaylı bir şekilde açıkladım.  Yazının üzerine tıklayarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

Satış ortaklığını kendi imkanlarınızla deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsiniz. Ama bu size çok zaman kaybettirecektir. Bu nedenle benim size tavsiyem bir eğitim seti almanız ve satış ortaklığını iyi bir şekilde öğrenmeniz yönündedir.

Bu konuda size vereceğim en iyi kaynak ise "Master Kazanç"tır. Bu eğitim setinde satış ortaklığı sisteminin nasıl yapılacağı videolarla desteklenerek detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Master Kazanç eğitim setine ulaşmak için burayı tıklayınız.

Böylelikle evde internetten çok para kazanmanın yolunu sizlere açıklamış olduk ve bu günkü makalemizin de sonuna gelmiş olduk. İnternetten para kazanma yollarını anlattığımız bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle.. Bol kazançlar..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...