30 Nisan 2015 Perşembe

Evde Yazı Yazarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Evde Yazı Yazarak İnternetten Para Kazanmak
Merhaba arkadaşlar, bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de pek çok insan evde internetten para kazanmak istemektedir ve bu konuda çeşitli yollar ve yöntemler aramaktadırlar. Bu makalede sizlere evde yazı yazarak internetten para kazanabileceğiniz yollardan bahsedeceğim. Umarın sizin için hazırlamış olduğum bu makalede kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Arkadaşlar öncelikle internetten para kazanılmaz diyenlere, internetten para kazanıldığını ispatlayan kanıt videosunu izlemelerini tavsiye ederim Kanıt videosunu izlemek için burayı tıklayınız.

Kanıt videosunu izlediyseniz eğer internetten para kazanıldığını ve bu kazanılan miktarların hiçte küçük miktarlar olmadığını görmüşsünüzdür.

Peki İnternetten Para Nasıl Kazanılır?


Arkadaşlar sizlere internetten para kazanmanın çeşitli yolları olduğunu önceki yazılarımızda defalarca bahsettik. Bu para kazanma yollarının hepsini burada sizlerle paylaşmaya kalksam emin olun yazmakla bitmez. Bu nedenle bu makalede sizlere yukarıda da belirttiğim gibi, evde yazı yazarak internetten para kazanmanın yolları hakkında bilgiler vereceğim. Eğer "benim kalemim güçlü, ben iyi güzel yazarım" diyorsanız sizlere bu makaleyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Ama "yazmak bana göre değil" diyenlerdenseniz eğer burayı tıklayarak da kendinize uygun bir yöntem seçerek internetten para kazanma çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Evde yazı yazarak internetten para kazanmanın bir çok yolu vardır aslında, ama ben sizin kafanızı fazla karıştırmamak adına bunlardan bir kaç tanesini paylaşarak açıklayacağım.

Satış ortaklığı; internetten para kazanma yolları arasından en çok bilinen ve en çok kazandıran yöntemdir. Bu yöntemde, affiliate networkleri (satış ortaklığı ağları) adı verilen platformlara üye olunur ve bu platformda bulunan dijital ve fiziksel ürünlerin satışına aracılık yapılır. Bir nevi eskiden yapılan komisyonculuk işidir.

Biraz daha açacak olursak eğer bu konuyu, satış ortaklığı ağlarından birine üye olursunuz ve içerinde bulunan her hangi bir ürüne hiç bir ücret ödemeden satış ortağı olunur. Daha sonra size bu platform tarafından özel bir link verilir ve sizde satış ortağı olduğunuz ürünle alakalı tanıtım yazıları yazar, size verilen özel linki ürün sayfasını yönlendirmek için kullanarak satışlara aracılık yaparsınız.

Böylece sizin yönlendirmenizle yapılan her satıştan ürün sahibinin başta ürün için belirlemiş olduğu komisyonu kazanırsınız. Bu konuda daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantıları tıklayarak alabilirsiniz.

- Satış Ortaklığı Nedir?
- Satış Ortaklığı Nasıl Yapılır?

Makale yazarlığı; yine dünyada ve ülkemizde internetten para kazanmak isteyen girişimcilerin en çok tercih ettiği yöntemlerden birisidir. Bu yöntemle internetten para kazanmanın iki temel yolu vardır. Bunlardan birincisi yazmış olduğunuz makaleleri web site sahiplerine satarak kazanç sağlamak, diğeri ise kendi kurmuş olduğunuz blog veya web sitesinde yazdığınız makaleleri yayınlayarak para kazanmaktır.

Eğer yazdığınız makaleleri web site sahiplerine satarsanız. makale yazdığınız sürece kazanç elde edersiniz. Fakat kendi kurmuş olduğunuz blog veya web sitesinde yazmış olduğunuz makaleleri yayınlarsanız eğer devamlı ve sürekli kazanç elde etme imkanına sahip olursunuz. Bu nedenle benim size tavsiyem makale yazarak internetten para kazanmak istiyorsanız, kendinize ait bir blog veya web sitesi kurmanız yönündedir.

Blog yazarlığı; bildiğiniz üzere internet ortamında yer alan milyonlarca web sitesi vardır ve bloglarda bu web sitelerinin temelini oluşturmaktadır. İlk başlarda hobi amaçlı yazılmakta olan blog siteler, internetin hayatımıza iyice yerleşmesiyle birlikte internetten para kazanmak isteyen girişimciler tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Blog yazarlığı yaparak internetten para kazanmanın çok çeşitli yolları mevcutur. Bunlara örnek vermek gerekirse eğer, kurmuş olduğunuz blogda ürün tanıtım yazıları yazabilir ve satış ortaklığı yapabilirsiniz. Yine belirli bir konuda makaleler yazarak Adsense ile internetten para kazanmak mümkündür. Sizlere  örnek olarak vermiş olduğum para kazanma yolları, blog yazarlığı yapan pek çok kişinin en çok kullandığı yöntemlerden sadece bazıları ve blog yazarlığı yaparak internetten kazanç elde etmenin daha bir çok yolu mevcuttur.

Evet arkadaşlar aslında evde yazı yazarak internetten para kazanma yollarına daha bir çok yöntem yazılabilir. Ancak dünyada ve ülkemizde yazı yazarak para kazanmak isteyenlerce en çok kullanılan yöntemler bunlar olduğu için, sizlerle bunları paylaşmak istedim. Eğer size internetten para kazanma yolunda bilgiler aktarabildiysem ne mutlu bana, şimdilik hoş çakalın ve kendinize iyi bakın.

 Eğer internetten para kazanma yolları hakkında yapmış olduğum paylaşımlardan haberdar olmak istiyorsanız sağ üst köşede bulunan facebook sayfamızı beğenerek bizi takip edebilirsiniz.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...