21 Mayıs 2015 Perşembe

Evden Satış Ortaklığı Yaparak İnternetten Düzenli Olarak Para Kazanın

Satış Ortaklığı İle Evde İnternetten Para Kazanın
Satış ortaklığı sistemi günümüzde internetten para kazanma yolları arasında insanlara evde en çok para kazandıran iş imkanıdır. Özellikle ülkemizde son 3 yıl içerisinde oldukça popülerleşmesiyle birlikte neredeyse bütün büyük şirketler web sayfalarına satış ortaklığı modülü eklemiştir.

Peki Satış Ortaklığı Nedir?

Aslında satış ortaklığı hakkında sizlere daha önce paylaşmış olduğum makalelerimde detaylıca bahsetmiştim. Ancak ben size yine kısaca "satış ortaklığı nedir?" açıklayayım.

Satış ortaklığı, başkalarının ürünlerini hiç bir sermaye ödemeden satmak ve komisyon kazanma işidir. Bu sistemim en güzel yanı ise yüksek oranlarda komisyonlar (%40 ile %70) kazandırıyor olmasıdır. Yani mesela satış ortağı olduğunuz bir ürünün satış fiyatı 100 TL ise bu üründen 70 TL kazanabilirsiniz. Satış ortaklığı hakkında daha detaylı bilgi almak ve nasıl yapıldığını öğrenmek için burayı tıklayınız. 

Satış Ortaklığı Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Satış ortaklığı yapmanın bir çok avantajı mevcuttur. Bunların hepsini burada sizlere açıklamaya kalsam saatlerce ve sayfalarca olur. Ancak ben size satış ortaklığı sistemi ile evde para kazanmanın sağlamış olduğu en önemli avantajları paylaşıyorum.

1- Bu sistemle çalışmaya başladığınızda kendi işinizin patronu olursunuz.
2- Kimseye hesap vermek zorunda kalmazsınız.
3- Sabah erken kalkmak gibi bir durum söz konusu değildir.
4-Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz.
5-İstediğiniz zaman çalışır, istediğiniz zaman tatile çıkabilirsiniz ve kimseden izin almak zorunda kalmazsınız.
6- Ailenize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırma fırsatına sahip olursunuz.
7- Kendi maaşınızı kendiniz belirlersiniz.

Yukarıda bahsetmiş olduğum avantajların dışında satış ortaklığının insanlara sunmuş olduğu daha bir çok avantaj bulunmaktadır. Ama sadece yukarıda bahsetmiş olduğum avantajlar bile bir işte çalışmak için bence yeterli! Çünkü yapmış olduğumuz hangi iş bize böyle imkanlar sunmakta?

Satış Ortaklığı Sistemi İle Evde İnternetten Ne kadar Para Kazanılır?

Aslında size bu konuda net bir rakam vermek çok yanlış olur. Çünkü bu tamamen sizin çalışma potansiyelinize ve performansınıza bağlı olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Ancak size kesin olarak şunu söyleye bilirim ki, günlük bir iki saatlik yapacağınız bir çalışma ile aylık 1000 TL 1500 TL kazanmak bu sistemle mümkün!

Not: Satış ortaklığı ile evde internetten ne kadar para kazanılabileceğini gösteren kanıt videosunu izlemek için burayı tıklayınız.

Tabi başta da belirttiğim gibi bu tamamen sizin çalışma azminize ve performansınıza göre değişir. Örneğin, bir ürüne satış ortağı oldunuz ve bu ürünün fiyatı 100 TL, diyelim ki ürün sahibi bu ürünü için satış başına %40 komisyon veriyor. Yani bu durumda sattığınız her ürün için 40 TL para kazanacaksınız. Haftada 5 ürün sattığınızı varsayarak yola çıkarsak eğer,

5X40=200 TL Haftalık kazancınız
4x200=800 TL Aylık kazancınız

Tabi ben bunu haftada 5 ürün sattığınızı varsayarak size örnek olması için verdim. Siz günde 1 üründe satabilirsiniz, 2, 3, 4 üründe satabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde olan bir şeydir.

Peki Satış Ortaklığı İle Evde İnternetten Para Kazanmaya Nasıl Başlayabiliriz?

Öncelikle size şöyle bir soru sormak istiyorum, "her hangi bir konuda bilgi sahibi değilsek ne yaparsınız, konu hakkında bilgi sahibi olan birisinden yardım alırdınız değil mi?" İşte her işte olduğu gibi satış ortaklığı sistemi ile evde internetten para kazanmak için bilinmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bu püf noktaları kendiniz öğrenmeye kalksanız belki aylarınızı yıllarınızı alabilir. Ancak bu konuda bilgi sahibi olan birisinden yardım alırsanız eğer bu işin inceliklerini hemen öğrenerek boşa zaman kaybetmeden evde internetten para kazanmaya başlarsınız.

Bu nedenle size bu konuda verebileceğim en sağlam kaynak "Master Kazanç" rehberidir. Bu rehber sayesinde satış ortaklığı sisteminin bütün püf noktalarını en ince ayrıntısına kadar öğrenerek boşa zaman harcamadan hemen evde internetten para kazanırsınız. Böylece boşa harcayacağınız zaman size nakit olarak geri dönmüş olur. Dolayısıyla benim size tavsiyem bu yola "Master Kazanç" rehberi ile çıkmanız yönündedir. Fakat yine de son karar sizin!

Master Kazanç rehberinin resmi web sitesine gitmek ve sahip olmak için burayı tıklayınız.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...