21 Eylül 2015 Pazartesi

Evde Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Merhaba, hoş geldiniz ziyaretçi;

Makale Yazarak İnternetten Para Kazanma
Bu sayfaya ulaştığına göre internetten para kazanmak istiyorsun ve internetten yapılabilecek işler arıyorsun. Eğer bu amaç ile bu sayfayı okuyorsan, bu yazımda paylaşacağım internetten para kazanma yollarına da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bu günkü yazımda sizlere evinizde otururken herhangi bir konu üzerine makale yazarak, internetten para kazanabileceğiniz işler hakkında bazı bilgilerden bahsedeceğim.

Evet gelelim şimdi asıl konumuza; "Makale yazarak internetten para kazanılır mı? Kazanılıyorsa, nasıl kazanılır?"

Uzmanlar İnternetten Para Kazanmanın Sırrını Açıkladı ! 
Öğrenmek için Tıklayınız.

Makale yazarak internetten para kazanıldığını size en basıt şekilde ispatlamak gerekirse, her gün defalarca ziyaret ettiğimiz web siteleri verilebilecek en güzel örnektir. İnsanlar bu web sitelerini boşuna açmıyorlar. Hepsinin amacı aslında internetten para kazanmak, dolayısıyla internet ortamında bu kadar çok web site olması makale yazarlarına aslında büyük bir pazar oluşturmakta.

Ülkemizde bu durumun farkında olan binlerce insan, internetin sunmuş olduğu bu fırsattan faydalanarak evlerinde otururken makale yazarak internetten kazanç elde etmektedir.  Eğer sizde bu fırsattan faydalanmak ve evde makale yazarak internetten para kazanmak isterseniz, buradaki kaynaktan faydalanarak makale yazarken nelere dikkat edilmeli ve nasıl makaleler yazılmalıdır gibi soruların cevaplarını detaylıca bulabilirsiniz.

Not: Makale yazarak internetten para kazanmak hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.

Makale Yazarak İnternetten Para kazanmanın Yolları


Sizlere evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com olarak internetten para kazanmanın çeşitli yollarından bahsetmiştim. Bu gün paylaşacağım yazımda evde makale yazarak internetten para kazanabileceğimiz yollardan ve bu yöntemlerle kısa sürede nasıl para kazanabileceğimizden bahsedeceğim.
Makale Yazarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Sizlere evde makale yazarak internetten para kazanmanın yolları arasından ilk önereceğim yöntemi, yazdığınız makaleleri satarak kazanç elde etmektir. Peki makaleleri kimlere satabiliriz. İnternet ortamında milyonlarca web sitesi olduğundan  yukarıda bahsetmiştim. Bu web sitelerinin sahipleri tarafından güncellenmesi gerekiyor, dolayısıyla da evde makale yazarak internetten para kazanmanın en garantili yoludur diyebilirim sizlere.

Her konuda yazabileceğiniz makaleleri web site sahiplerine satarak, yazdığınız her makale başına en az 10- 15 TL kazanç elde etmek mümkündür. Yani günde 2 makale yazarak, her ay düzenli bir şekilde  600- 700 TL kazanılabilir.  Makale yazarlığı konusunda detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Evde makale yazarak internetten para kazanabileceğimiz diğer bir yol ise, bir konu belirlemek ve o konu üzerine blog açıp, yazdığınız makaleleri kendinize ait blogunuzda yayınlamaktır. Bir nevi blog yazarlığı da denilebilir. Bu yöntemin size yukarıda bahsetmiş olduğum diğer yöntemden farkı ise blog yazarlığının çok daha avantajlı olmasıdır.

İnternetten En Çok Parayı Blog Yazarları Kazanıyor !

Makale Yazarak Gelir Elde Etmek
Blog yazarlarının internetten çok daha fazla kazanç elde etmesinin sebebi, farklı iki yöntem kullanarak açmış oldukları blog üzerinden para kazanmaktadır. Böylece iki kat daha fazla kazanç elde edilmektedir. Açmış olduğumuz blog üzerinden, internetten para kazanma yolları arasından hangi yöntemler kullanılırsa internetten çok kazanç elde edilir sizler ile paylaşmadan önce blog yazarlığı hakkında daha fazla bilgi almanız açısından size buradaki ve buradaki yazılarımı okuyarak blog nedir/nasıl açılır gibi konularda bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim.

Eğer ben makale yazarım diyorsanız size tavsiyem kesinlikle blog yazarlığı yapmanız yönündedir. Çünkü bende blog yazarlığı yapıyorum ve şuan okumakta olduğunuz yazı tamamen benim internetten para kazanma tecrübelerime dayanarak sizlere yazdığım bir makaledir ve size diyebilirim ki internet eğer doğru kullanılırsa ciddi paralar kazanılabilecek bir ortam.

Evde Makale Yazarak İnternetten Çok Para Kazanmanın Sırları


Evde makale yazarak internetten yapılabilecek iş imkanı olarak satış ortaklığı sistemi önerebilirim. Satış ortaklığı konusunda sizlere blogumuz da çok sayıda makaleler yazarak epeyce bilgiler aktardık. Ama siz daha fazla bilgi almak isterseniz buradaki makaleyi okuyabilirsiniz. ( Makaleyi okumak için tıklayınız.)

Ama ben size yinede satış ortaklığı hakkında bilgi vererek, bu sistem ile evde makale yazarak internetten nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeyim. Öncelikle satış ortaklığı, başkalarının ürünlerini pazarlayarak komisyon alma işidir demek yanlış olmaz.  Yani internet üzerinden başkalarının ürünlerini pazarlayarak %40 ile %70 arasında komisyonlar kazanmak satış ortaklığı sistemi ile mümkün.  Bu nedenle satış ortaklığı sistemi dünyanın pek çok ülkesinde kök salmış bir meslek haline gelmiştir.

Evde makale yazarak nasıl satış ortaklığı yapılabileceğine gelirsek eğer; pazarlamak istediğimiz ürünün konusuyla alakalı bir web sitesi veya blog açıp içerisinde, pazarlaması yapılmak istenen ürün hakkında tanıtım makaleleri yazılarak yapılmaktadır. Bu sistemin en güzel tarafı ise; açmış olduğunuz web sitesini veya blogu, belirli bir düzeye ulaştırdığınız da sistem artık otomatikleşiyor ve hiç bir şey yapmasanız bile size her ay düzenli olarak kazanç elde edilebilmesidir. Evde makale yazarak satış ortaklığı nasıl yapılır? Daha fazla bilgi almak için burayı tıklayınız.

Not: Evde makale yazarak satış ortaklığının nasıl yapıldığını videolarla öğrenmek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Evde makale yazarak internetten para kazanmanın diğer bir yolu ise "Google Adsense" servisini kullanmaktır. Yani yine her hangi bir konu üzerine açacağınız blog veya web sitesinden reklam gelirleri elde edebilirsiniz.  Sizlere Adsense hakkında daha önce paylaşmış olduğum makalelerimde bilgiler aktarmıştım. Eğer Adsense hakkında daha fazla bilgi almak için buradaki ve daha sonra buradaki makaleyi okumanızı tavsiye ederim.

Sizlerin daha fazla vaktini almadan makale yazarak İnternetten Google Adsense ile nasıl para kazanılır? kısaca açıklayarak bugünkü evde makale yazarak internetten para kazanmanın yolları başlığı altında sizler için hazırlamış olduğum makaleyi bitirelim. Evet, Google Adsense ile nasıl para kazanılacağını kısaca şöyle açıklayabiliriz.

Üzerinde makale yazabileceğiniz bir konu üzerine açacağınız blog veya web sitesinin içerisinde hedeflediğiniz konu ile alakalı özgün makaleler yazmalı ve belirli bir düzeye getirmiş olmalısınız. Ama emin olun ki, belirlemiş olduğunuz konu ne kadar iyi ise internetten Google Adsense ile o kadar çok para kazanmak mümkün.  Daha sonra Google tarafından internetten para kazanmak isteyenler için sunmuş olduğu Adsense servisine başvurmak ve size verilen reklam kodlarını web sitenizde veya açmış olduğunuz blogunuza yerleştirmektir.

Böylece web sitenizde veya açmış olduğunuz bloğunuzda yayınlanan reklamlara tıklama başına para kazanmaya başlamış olursunuz. Burada önemli olan kaliteli bir konu bulmak ve içerisinde özgün ve kaliteli makaleler yazmaktır. Yani Google'a bağlı olarak çalışacağınız için işi kuralına göre oynamalısınız. İşi  kuralına göre oynarsanız emin olun ki kazanan daima siz olacaksınız.

Google Adsense ile internetten para kazanırken ayrıca satış ortaklığı da yapabilirsiniz yani her iki yöntemi aynı anda kullanabilirsiniz. Böylece evde günde bir makale yazarak internetten çok daha fazla kazanç elde edilebilir.

Not: Google Adsense ile yüksek kazanç nasıl elde edilir ve hangi konuların daha fazla kazandırdığını "Adsense Canavarı" isimli eğitim setinden detaylı bir şekilde uzman kişilerden öğrenebilirsiniz.

Evet sevgili ziyaretçim umarım sizin için hazırlamış olduğum makalede faydalı olmuştur.  Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim. İnternetten para kazanmanın yollarını anlattığımız başka bir makalede görüşmek dileğiyle hoşçakalın.!.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...