1 Ekim 2015 Perşembe

İnternetten Para Kazanma Taktikleri

Merhaba sevgili ziyaretçim sizler ile paylaşacağım bugünkü makalemde bazı internetten para kazanma taktikleri vereceğim. Ama öncelikle internetten para kazanmanın yolları nelerdi bir hatırlayalım.

Uzmanlar İnternetten Para Kazanmanın Sırrını Açıkladı ! 
Öğrenmek için Tıklayınız.

Evde Çalışarak İnternetten Para Kazanmanın Yolları


Tıpkı normal hayatta olduğu gibi internet ortamında da para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Ama bu para kazanma yollarının hepsinden burada bahsetmek yerine ben sizlere emeğinizin karşılığını alabileceğiz iş imkanlarından kısaca bahsederek, nasıl uygulanırsa çok kazanç elde edilir sizlere bazı taktikleri burada paylaşacağım.

İnternetten Para Kazanma Taktikleri
Size ilk olarak internetten para kazanma yolları arasından satış ortaklığı sistemini tercih etmenizi tavsiye ederim. Çünkü yapacağınız her satış başına komisyon alacağınız için bu alanda yüksek komisyon oranları bulmak mümkündür. Bu da günlük yapacağınız satış oranına göre kazancınızın kat kat artması demektir. Peki satış ortaklığı tam olarak nedir?

Satış ortaklığı; başkalarının ürünlerini internet üzerinden satarak, satış başına %40 ile %70 arasında değişen komisyon kazanma işidir. Yani 100 TL'ye satacağınız bir üründen satış ortaklığı sistemi sayesinde 70 Lira kazanmak mümkündür. Zaten paylaşmış olduğum bir çok makalemde satış ortaklığı sistemini detaylı bir şekilde sizler ile paylaşmıştım. Satış ortaklığı sistemi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Not: Satış ortaklığı sistemini video eğitimler alarak öğrenmek için burayı tıklayınız.

Çok Kazanç Elde Etmenin Taktiği Nedir?

Sizlere satış ortaklığı nasıl yapılır önceki yazılarımda bahsetmiştim. Ama ben sizlere bilgi vermek açısından kısaca bahsedeyim. Satış ortaklığını yapmanın iki yolu vardır. Bunlardan birincisinde ortaya sermaye koymak gerekir, diğeri ise sermayeye ihtiyaç duymadan web sitesi veya blog açılarak yapılır. Bu durumda ilk yapmamız gereken şey ortaya sermaye koyarak mı yoksa koymadan mı satış ortaklığı yapacağımızı belirlemek olacaktır. 

Bir çok arkadaşımızın ekonomik sıkıntılar dolayısıyla ortaya sermaye koymadan yapmak isteyeceğiniz düşünerek, diğer uygulanışını anlatmayacağım. Fakat bilgi almak isteyen arkadaşlarımız daha fazla bilgiye burayı tıklayarak ulaşabilir. 

Ortaya sermaye koymadan internetten para kazanmak için yapılan en iyi yöntem bir web sitesi veya blog açmaktır. Tabi sadece blog veya web sitesi açmak yetmiyor. Bunun yanında iyi bir isim, iyi bir ürün ve iyi bir tanıtım! eğer bu döngüyü uyum içerinde yakalayabilirseniz internette ki kazancınızın hızlı bir şekilde arttığını göreceksiniz.

Blog veya Web Sitesi Kurarak Satış Ortaklığı Yapmanın Püf Noktaları


1- Blog veya web sitesi kurarak internetten çok kazanç elde etmek için ilk altın kural kaliteli bir ürün bulmaktan geçer. Yani ürün analizi internetten para kazanmak için dikkat edilmesi gereken en önemli taktiktir. Sizlere önceki yazılarımda ürün seçme kriterleri hakkında bilgilendirmiştim, ürün seçme kriterleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

2- Ürün analizini yaptıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli taktik ise seçmiş olduğunuz internetten para kazanmak ile kazanamamak arasındaki ince çizgiden bir tanesidir.
Para Kazanmanın Püf Noktaları
ürünle alakalı bir site ismi bulmaktır. Unutmayın ki burada bulacağınız isim dükkanınızın adı gibi düşünün ve

3- Ürünü seçtik ve sanal dükkanımız olacak olan blog veya web sitemizin adını bulduk, şimdi yapmamız gereken ürünü tanıtan yazılar (özgün olması çok önemli)  yazmak ve satış yakalamaktır.

Tabi ben burada böyle anlatılınca kolay bir iş gibi görünebilir ama basit bir internet kullanıcı kendi başına satış ortaklığı sisteminden kısa sürede para kazanamaz.

Ama kimsenin üzülmesine gerek yok çünkü en basit internet kullanıcısı seviyesine göre hazırlanmış bir eğitim seti bu konuda size yardımcı olmaktadır. Üstelik eğitimler videolu anlatımlardan oluştuğu için satış ortaklığı sisteminin nasıl uygulanacağını görerek ve daha iyi anlayarak öğreneceksiniz. Sizde bu fırsattan faydalanmak ve eğitim setini incelemek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

Web Sitesi Açarak Para Kazanmanın Taktikleri


Web sitesi açarak internetten satış ortaklığı dışında, Google'un sağlamış olduğu Adsense servisinden yararlanarak da para kazanılmaktadır. Sizlere Adsense hakkında daha önceki yazılarımızda detaylı bilgiler vermiştik. Fakat sizleri bilgilendirmek için ben yinede kısaca açıklayayım. Ayrıca konu hakkında daha fazla bilgi almak isteyen arkadaşlarımız burayı tıklayabilir.

İnternetten Para Kazanmak
Günümüzde artık büyük yada küçük bütün işletmeler internetin gücünden faydalanmakta. Bu işletmeler 2010 yılına kadar neredeyse reklam bütçelerinin tamamını kartvizit, takvim ve hediyelik eşyalar gibi promosyonlara ayırmaktaydı. Ancak son bir kaç yıl gibi kısa bir süre içerinde web siteleri, internet reklamları ve sosyal ağların önemini daha iyi anlayarak çağın gerisinde kalmak istemedikleri için artık neredeyse reklam bütçelerinin tamamını internet reklamları için ayırmayı tercih etmekteler.

Tabi bu noktada Google, reklam vermek isteyenlerin de internetten para kazanmak isteyenler gibi en çok tercih ettiği firma olarak ön plana çıkmaktadır. Aradaki fark sadece para kazanmak isteyenler  Google'un Adsense servisini kullanması, reklam vermek isteyen firmaların ise Google'un Adwords servisini kullanmasıdır.

Reklam vermek isteyen firma, Google Adwords servisini kullanarak kendisine hedef kelimeler ve belirli bir bütçe belirler. Böylece Google Adsense servisini kullanan site sahiplerinin sitelerinde reklamlar gösterilir ve reklama her tıklanıldığında reklam verenin bütçesinden belirli oranlarda ödeme alınır ve reklamı sitesinde yayınlayan site sahibine ödeme yapılır.

Not: Google Adsense servisinin nasıl işlediğini daha detaylı öğrenmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Üstelik yukarıda size bahsetmiş olduğum sistemi hiç bir ücret ödemeden yani ortaya hiç bir sermaye koymadan da Google Adsense ile internetten para kazanabilirsiniz. Nasıl mı olacak? Tabi yine Google sayesinde! Size sunacağı ücretsiz blog avantajı ile güncel bir blog oluşturarak internetten Adsense ile para kazanabilirsiniz. güncel blog yazarlığı hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz "Blog Nedir? ve Blog Nasıl Açılır?" başlıklı makalelerimi okumanızı tavsiye ederim.

Adsense ile İnternetten Çok Para Kazanmanın Püf Noktaları

1- Google Adsense servisinden faydalanarak internetten çok kazanç elde etmenin en önemli taktiği, hakim olduğumuz bir konu üzerine veya araştırma yapabileceğimiz bir konu üzerine blog açmaktır. Yani makaleler yazabileceğimiz konu belirlememiz gerekir.

2- Unutmayın ki; belirlemiş olduğumuz konunun internet kullanıcıları tarafından aranan bir konu olması sizin internetten elde edeceğiniz kazancı belirleyeceği için dikkat edilmesi gereken en önemli taktiklerden bir tanesidir. Yani belirleyeceğimiz konuyu iyi analiz etmeliyiz. 

3- Google Adsense hakkında size verebileceğim en son internetten para kazanma taktiği, (aslında en önemlisi budur diyebilirim) konunuzla alakalı özgün içerik yazmaktır. Yani blogumuzda yayınlayacağımız makaleleri kendimiz yazmalıyız. İçerik nasıl yazılır, içerik yazarken nelere dikkat edilmelidir gibi soruların cevaplarını burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bu günlük sizlere "internetten para kazanma taktikleri" başlığı altında blogumuzdan vereceğimiz internetten para kazanma taktikleri bunlardan ibarettir.

 Adsense hakkında daha fazla taktik isterseniz, uzmanlar tarafından hazırlanan "Adsense Canavarı" isimli videolu eğitim setinden faydalanabilirsiniz. Üstelik eğitimler en basit internet kullanıcısı seviyesinde hazırlandığı için sıfırdan zirveye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Not: Ayrıca "Master Kazanç" internetten para kazanma kitine de sahip olarak hem satış ortaklığı yapabilir hem de Google Adsense servisinden faydalanarak internetten çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...