Hakkımızda

Merhabalar;

Bu sayfayı okuduğunuza göre evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com.tr'nin kim olduğunu, hangi amaçla kurulduğunu ve hedeflerini merak ediyorsunuz demektir. O zaman sizi fazla meraklandırmadan bu soruların cevaplarını vereyim.

1- Evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com.tr Nedir?

Evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com.tr, genel olarak evde internetten para kazanma yolları çerçevesinde paylaşımların ve tavsiyelerin bulunduğu güncel bir blog sitesidir.

2- Kuruluş Amacımız Nedir?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi internet kullanımı her geçen gün yaygınlaşıyor ve hayatımızda çok daha fazla yer alıyor. Bundan 10 yıl önce internetten alışveriş yapmak olağanüstü bir durumken, artık günümüzde internetten alışveriş yapmak sıradan hale gelmiş durumdadır. Bu durum, gelecekte internetin hayatımızda çok daha fazla yer kaplayacağının bir göstergesidir.

Tabi durum böyle olunca evde internetten kazanç sağlamak isteyenlerin de çoğalmasına sebep olmakta ve internetten para kazanmak isteyenlerin çoğaldığını gören bazı "uyanıklar" bu durumdan istifade etmek için hemen avını bekleyen kurt misali pusuda beklemektedir. İnsanların umutlarını ve paralarını sömürmekten utanmayan bu kişiler, insanları yanlış kaynaklara yönlendirmekten de hiç çekinmemekteler. Çünkü para kazanma hırsı insanları bazen yanlış yollara sürüklemektedir.

İşte tamda bu nedenlerden dolayı bu bloğu internetten para kazanma yollarını en doğru ve anlaşılır şekilde anlatmak, insanları doğru kazanç yollarına, doğru kaynaklara yönlendirmek ve diğer bir taraftan da insanları yanlış yollara, hiç bir işe yaramayan yollardan uzak tutmak amacıyla kurmuş bulunmaktayım. İnşallah bloğum bu amaçta sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

3- Hedefimiz Nedir?

- Bu yoldaki ilk amacımız internetten para kazanma yollarını anlatan blog ve siteler arasında doğru ve güvenilir bir konuma gelmektir.

- Ziyaretçilerimiz ve takipçilerimizle iyi bir iletişim kurmak ve ileride yapacağımız projelerde, gerek donanım olsun gerekse karakter olsun güvenebileceğimiz bir ekibe sahip olmaktır.

- Tabi ki bir marka olmak.

Fark ettiyseniz eğer yukarıda bahsetmiş olduğum hedeflerim arasında kurmuş olduğum bloğumun üzerinden para kazanmayı daha saymadım. Bu konuda size açık konuşmak gerekirse tabi ki hedeflerim arasında internetten para kazanmak da var. Açıkçası internetten para kazanma yollarını anlatan bir insanın bloğundan para kazanmayı düşünmemesi yalan olur. Eğer yukarıda bahsetmiş olduğum hedeflerimi gerçekleştirdiğimde zaten internetten para kazanıyor olacağımı da biliyorum elbette:)

4- İnternetten para kazanma yollarını sizlere anlatırken dikkate ettiğimiz hususlar nelerdir?

Size internetten para kazanma yollarını anlatırken en çok dikkat ettiğim ve özen gösterdiğim husus tabi ki anlaşılır bir dil kullanmaktır ve internetten para kazanma sektörü ile ilgili kullanılan bazı terim ve tabirleri evde para kazanmak isteyen başlangıç seviyesindeki insanların anlayabileceği şekilde ele almaya özen gösteriyorum.

Bloğumu çok riskli bir konu üzerinde açtığımı biliyorum. Çünkü bu tür para kazanma yollarını anlatan kişilere, insanlarımız çoğu zaman ön yargıyla yaklaşmakta hatta umut tacirliği ile suçlamaktadırlar. Kısacası yazdığımız yazıların sonucunda ya takdir edileceğiz yada umut tacirliği ile suçlanacağız ve bu nedenle işin vicdanı yönü üzerimde çok baskı oluşturmakta ve "acaba yanlış mı yapıyorum? İnsanların umutlarıyla mı oynuyorum?" diye sürekli kendimi sorguluyorum.

Yine birgün kendimi böyle sorgularken şu soruları kendime sordum ve sorularıma verdiğim cevapları görünce, yani kendimle hesaplaştığım zaman üzerimde vicdanen büyük bir rahatlık hissettim ve yaptığım işin doğru olduğundan emin oldum.

Kendime soruduğum bu sorular neydi peki?

- İnternetten para kazanma konusunda tavsiye ettiğin kaynakların gerçekten kazandıracağına gerçekten inanıyor musun?

-EVET.. Çünkü bu konudaki tecrübelerimi ve kazanç elde etmeyi tavsiye ettiğim kaynaklar sayesinde öğrendim.

-Kazandıracağına inanmadığın veya eksik hazırlanmış olduğunu düşündüğün kaynakları tavsiye ediyor muyum?

- HAYIR..

-Tavsiye ettiğim kaynaklarla herkesin kazanç elde edeceğine garanti veriyor muyum?

-HAYIR.. Bunu size bir örnekle açıklamak istiyorum. Çünkü bir sınıfta aynı ders 40 kişiye anlatılır fakat başarılı olan öğrenci sayısı çok azdır.

Bu nedenle kendimi vicdanen rahat hissediyorum ve bloğumda kazandıran yöntemlerden ve sizi kazandıracağını düşündüğüm kaynaklara yönlendiriyorum.

Bunu kendimi övmek için değil sadece mevcut durumun aktarılması olarak algılayacağınızı düşünüyorum.

Eğer benimle bloğum üzerinden iletişime geçmek isterseniz İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.

Eğer Facebook üzerinden iletişim kurmak isterseniz burayı tıklayarak sayfamızı beğenebilir ve benimle iletişim kurabilirsiniz.

Saygılarımla;

Bekir BÜYÜK

http://evdeinternettenparakazanmayollari.blogspot.com.tr
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...